Nextdate – אתר הכרויות דיסקרטי לכל מטרה
אתר איכותי לחיפוש קשר רציני, סטוצים, ומציאת פרטנרים לבילויים.
  • דייט ראשון

דייט ראשון ניתן למצוא בהרבה דרכים ויש המון סוגים של דייטים - זה שחברה הכירה לנו, דייט שהכרנו באתר הכרויות, דייט שיצא לנו סתם מטיול עם הכלב בשכונה ועוד. אך בכל דייט יש לשמור על כללי ברזל במיוחד אם אנו רוצים שהיה מוצלח.

הכרות בסיסית של הדייט שלכם


לפי שאנו יוצאים לדייט הראשון מומלץ לנסות ולהכיר ככל שאפשר את בן/בת הזוג איתו אנו נפגשים. איספו עליו מעט מידע, הכרתם דרך אתר הכרויות, התכתבתם מעט לפי הדייט, אל תמהרו. בקשו קצת מידע כמו מה הוא/היא אוהבים לעשות, מקומות בילו מועדפים, מוזיקה מועדפת וכ"ו. כך תוכלו לכיוון למקומות הנכונים ברגע האמת (הדייט הראשון).
 
והנה דוגמא פשוטה: קבעת עם הדייט שלך לאסוף אותה, הגעת, והנה היא נכנסת למכונית ואתם מתחילים
לשוחח בדרך לסרט, בית קפה או לאן שלא קבעתם. פתאום בלי לשים לב מתחשק לך לשמוע מוזיקה ואתה אומר לעצמך זה בטח ישפר את האווירה יותר ממה שהיא. אוקי אז הכנסת דיסק והנה הוא מתחיל להתנגן... לא עוברות 10 שניות והדייט הטרי שלך שיושבת לצד הנהג שואלת מה? אתה שומע מזרחית??? אופס כאן נפלת ובגדול ואפילו עוד לא הגעתם לחצי הדרך אל בית הקפה. בצורה טבעית לחלוטין הדייט שיושב לצד הנהג כבר מתחיל לחשוב שאינך מתאים לו אבל הוא אינו מראה זאת מתוך נימוס. מכן מה שלא תעשה זה ברוב המקרים אבוד ובן/בת  הזוג העתידיים כבר גיבשו לגביך דעה שלילית.

על מה נדבר בדייט ראשון


אתם בעצם יכולים לספר כמעט הכל מה אתם אוהבים לעשות, במה אתם עובדים מה עשיתם בשישי האחרון ואפילו איפה אתם רואים את עצמכם בעוד 10 שנים. רק הקפידו על מספר דברים:

1. על תרדימו את הדייט שלכם. דברו על עצמכם כ-10 עד 15 דקות והעבירו את הכדור לצד השני. אם אתם רואים שהדייט שלכם פתאום נתקע חסר מילים תפנו אליו בשאלה על מנת לעורר את להט השיחה. לכן מומלץ לחשוב על שאלות מראש למקרה שאת או הוא נותרתם חסרי מילים.
   
 2. החבר/ה שלכם לשעבר לא מעניין אף אחד אולי רק אתכם. הקפידו שלא להזכיר אהבה קודמות ובטח שלא להשוות אותה לדייט הנוכחי שלכם.
 

שפר הופעתך


לדייט הראשון יש משמעות רבה גם מבחינת מראה חיצוני ואסטטיקה לכן הגברים שבנכם דאגו להריח טוב ולבשו ביגוד הולם שיכבד את הצד השני. לנשים שבנכן, להתגנדר זו לא חולשה דאגו להראות טוב אך בכל מקרה לא להגזים. לבוש חושפני מידי לדייט הראשון מיותר לגמרי גם אם יש לך מה להראות.

בחירת מקום הבילוי


בחירת מקום הבילוי צריכה להיות מסוכמת ביחד וששני הצדדים ידעו מראש איכן הם הולכים לבלות. רצוי לבחור מקום בילוי שאינו רועש כך שתוכלו לשמוע מה הצד השני אומר. מקום הבילוי בדייט הראשון אינו אמור להיות "פנסי" אחרי הכל זהו רק דייט ראשון ובית קפה שכונתי יכול להיות מספיק טוב.

בדרך החוצה


דברתם, צחקתם, החלפתם פרטים וכמובן שתיתם קפה. והנה הדייט לקראת סיום ואתם בדרך החוצה אך כמובן שלא לפני שהזמנתם חשבון שגם עליו כמובן אין להתווכח. כל עניין הג'נטלמן שמשלם את החשבון "פסה" ממזמן ואינו בר תוקף ולכן אין לכם יותר מידי אופציות. הראשונה היא להתחלק שווה בשווה. השנייה רק במידה והדייט היה מוצלח ויש טעם של עוד תוכלו אתם לשלם תוך הסכמה שבדייט הבא בן הזוג ישלם אך בכל מקרה הימנעו מויכוח של יותר ממספר שניות.

חשוב לזכור: דייט ראשון הוא המשמעותי ביותר לתחילת קשר חדש ויש להקפיד תמיד על כללי דייט ראשון.