Nextdate – אתר הכרויות דיסקרטי לכל מטרה
אתר איכותי לחיפוש קשר רציני, סטוצים, ומציאת פרטנרים לבילויים.
  • הכרויות טיפים ועצות

במידה ואתם באמת מחפשים להכיר בן/בת זוג לקשר רציני ולא סתם לסטוץ מזדמן להלן מספר טיפים ועצות שבהחלט יסייעו לכם במציאת בן הזוג האידיאלי עבורכם. חשוב לציין שהטיפים המוזכרים כאן הינם דברים בעלי ביסוס רב והם נבדקו בקפידה במיוחד לאלו מכם שמחפשים הכרויות למטרת קשר רציני.

1. מילוי הפרטים בפרופיל האישי שלך


למילוי הפרטים בפרופיל האישי שלך בצורה נכונה ולא שקרית יש חשיבות רבה. ישנם אנשים שמעוניינים לשמור על הכרויות דיסקרטיות ככל שאפשר מסיבות כאלו ואחרות ולכן עושים טעות חמורה בכך שאינם רושמים את מקום המגורים האמיתי שלהם. כאשר הם מקבלים פניות מחברים אחרים או לחילופין שולחים פניות על מנת להכיר אדם אחר הם אינם לוקחים בחשבון שברוב המקרים מקבל ההודעה מתייחס לאיזור המגורים שרשמת בפרופיל האישי שלך.

מכאן ההתכתבות באתר הכרויות עשויה להיות מוצלחת בין השניים אך כאשר מגיעים לרגע האמת ומעוניינים לצאת לדייט מסתבר שאיזור המגורים של כל אחד מהצדדים אינו תמיד נוח להתחלת הכרות אמיתית עם בסיס כלשהו.

לא פעם נתקלתי במקרים בהם פלוני אלמוני רושם בפרופיל האישי שלו פרטים שקריים והסוף כמובן ידוע.
להלן דוגמא אחת מיני רבות שנתקלתי בה:  חבר באתר הכרויות רשם בפרופיל האישי שלו שהוא מתגורר באילת, מין הסתם הוא גם קיבל פניות מנשים שמתגוררות באילת.  אך לאחר מספר התכתבויות ולאחר שקיבל פניות מנשים שמתגוררות באילת התברר שאותו פלוני אלמוני גר בכלל בפתח תקווה. כמובן שאותם נשים שהתכתבו איתו איבדו עניין לאחר שגילו ואף אחת מהן ממש כעסה.

אז אם אתם מעוניינים לשמור על הכרויות דיסקרטיות מכל סיבה שהיא זו זכותכם המלאה אך אין צורך להגזים.
לדוגמא: אם אתה מתגורר בבת-ים אין צורך לרשום בפרופיל האישי שלך שאיזור המגורים שלך הוא חיפה תוכל לרשום ראשל"צ או רחובות שאלו ערים קרובות יחסית זו לזו.

2. טקסט חופשי בכרטיס האישי שלך


הרבה גברים (נשים פחות) שנרשמים לאתר הכרויות אינם רואים כל חשיבות בכתיבת מספר מילים על עצמם בכרטיס האישי ולכן כותבים שתי מילים במקרה הטוב ומקרה הגרוע "עומדים" עם על אות אחת שעל המקלדת עד שהכרטיס מתמלא.

גברים יקרים, בסקר שנערך נמצא כי 99% מכלל הנשים באתרי הכרויות קוראות מה כתבתם בכרטיס האישי שלכם. קשקושים מיותרים רק גורמים להן למחוק את ההודעה שלכם אז.... לתשומת לבכם.

בהרבה מקרים כאשר אנו מסיימים את שלב הבחירה האוטומטית בהרשמה לאתר הכרויות ומגיעים לשל בכתיבת הטקסט אין לנו ממש מושג מה לכתוב ולכן התוצאה היא מה שהוזכר קודם לכן.
 
במידה ואינך יודע מה בדיוק לכתוב בכרטיס האישי שלך תוכל פשוט לשים דגש על הדברים הבאים:
סוג הקשר שאותו אתה מחפש? תוכל תמיד לפרט מעוניין או לא מעוניין להתחתן או שאתה רק מחפש בת זוג לחיים ואינך ממהר לחתונה.

דברים שאתה אוהב לעשות – את זה אולי סימנת בכרטיס כי היית חייב אך לא בדיוק פירטת, אז זהו בדיוק המקום.
תחום העיסוק שלך – נשים בדרך כלל מעוניינות לדעת במה אתה מתעסק וגם אם לא שאלו זאת בהתכתבות הראשונה או השנייה תהיה בטוח שהשאלה הזו תצוץ בהקדם, אז מדוע שלא תפרט זאת בכרטיס האישי שלך?

קיימים אין ספור נושאים אותם תוכלו לרשום בכרטיס האישי שלכם ובעצם ניתן לרשום כמעט הכל פשוט הקדישו חשיבה קלה לאהבה שאותה אתם מקווים למצוא.

3. התמונות שלכם באתר הכרויות


אחרי הטקסט מגיע שלב התמונה. כמו בהרבה מקרים שעל חלקם כבר דיברנו קיימים לא מעט אנשים שלא בדיוק מבינים את חשיבות איכות התמונה ואינני מדברת על אילו שבכלל אינם טורחים להעלות תמונה.

אם כבר העליתם תמונה שלכם לאתר הכרויות חשוב להקפיד על איכות התמונה ולשים דגש על הדברים הבאים:

1. איכות התמונה – צלמו את עצמכם עם מצלמה ביתית או מקצועית אך בטח שלא עם מצלמת הטלפון הנייד שלכם שבה איכות התמונה תמיד תהיה ירודה בהרבה ממצלמה ביתית.
   
2. בקשו מחבר או חברה שיצלם אתכם, הקפידו שיראו את הפנים שלכם בצורה ברורה ושהתמונה אינה   מרוחקת מידי כך שכמעט ולא מבינים איך אתם נראים באמת.
 
3. הצטלמו בלבוש יפה לאתר הכרויות. אין צורך בלבוש אלגנטי (אלה עם כן אתם אוהבים) אך הקפידו  ללבוש ג'ינס שנראה עליכם טוב. בעניין החולצה מכופתרת או צמודה זה כבר תלוי בכם ובמבנה הגוף של כל אחד   מכם. אני בטוחה שכל אחד יודע מה "יושב" עליו יפה ומה לא.
  
4. לנשים שבניכן איפור קל לא יזיק, גם אם את נראת טוב זה רק יוסיף.
 

איך לא להצטלם לאתר הכרויות


1. הקפידו שלא להצטלם עם גבר או אשה שעומדים לידכם בתמונה. זה ברוב המקרים לא נראה טוב.
2. הקפידו שלא להצטלם מחופשים, אם זו תמונה מפורים או אם סתם התחשק לכם דאגו להעלות לפחות  עוד תמונה אחת טובה וברורה.
  
3. לגברים שביכם לא מומלץ להצטלם עם מכנס קצר ובטח שלא בלי חולצה. גם אם יש לכם גוף חטוב  זה לא הזמן והמקום לחשוף עצמכם ולהראות "זולים" בפני נשים פוטנציאליות.
  
4. לנשים שבנכן הקפידו על מראה מסודר, נקי ואסטטי ולבוש שעושה אתכן אישה כמו שרק אתן יודעות. אך בטח שלא לשדר מיניות יתרה בלבוש.
   

נשים להתעורר- לקיחת יוזמה


ישנם נשים שלא יסכימו אם הדברים הבאים אך אין מה לעשות הסטטיסטיקות מדברות בעד עצמן. רוב הנשים כ- 90% שנרשמות לאתרי הכרויות ממלאות את הכרטיס האישי שלהן, חלקן מעלות תמונה ואפילו מתנסחות לא רע בכתיבת טקסט בכרטיס האישי שלהן. אך לצערנו כאן זה מסתיים.

אופי ההתייחסות וההתנהלות של נשים באתרי הכרויות דומה מאד לזו שבחיים האמיתיים לפחות בכל מה שקשור להכרויות וחיפוש אהבה. מצד שני כאישה אני יכולה להבין אתכן הנשים אך חשוב לי להסביר עד כמה אתן מפסידות מאופי ההתנהלות שלכן באתרי הכרויות ואני יסביר בדיוק למה אני מתכוונת.

נרשמת לאתר הכרויות שנראה לך, מילית פרופיל, העלית תמונה ועכשיו את מתחילה לעשות חיפוש קצר למציאת בן הזוג שנראה לך, והנה פלא יש כמה וכמה גברים שלא היית מתנגדת כלל לנסות ולהיפגש איתם לדייט. אפילו את חלקם הכנסת למועדפים כחלק מאופציות האתר אך כאן את נעצרת.
מדוע? למה שלא תשלחי לו הודעה? פשוט מאד, האגו הנשי אינו מאפשר זאת ומתעוררות שאלות כגון: "מה אם הוא לא יחזיר לי תשובה?" "שאני יפנה אליו? מה פתאום".

  ברוב המקרים  נשים ימתינו עד שמישהו יפנה אליהן, אם אין להן תמונה הן ימתינו חודשים עד שמישהו יפנה אליהם... אם בכלל.

נשים תתעוררו! אין צורך להתנהג כמו פרינססות, אתן לא בפאב, אתן לא בבית קפה בתל אביב ואתן בטח שלא בדיסקוטק. באתר הכרויות כולם מחפשים בני זוג והחשיבה של אם אני פונה אליו אז מבחינתי התחלתי איתו שגויה לחלוטין. את האגו הנשי את יכולה לזרוק לפח הוא אינו משחק כאן תפקיד.

למען האמת אם גברים היו מתנהלים כפי שנשים מתנהלות אז אין כל צל של ספק שלאתרי ההכרויות לא היה כל בסיס קיום. אף אחד לא היה פונה לחברים שנראים לו וכך גם אף אחד לא היה מוצא שידוך.

נשים יקרות, צאו מהבועה והתחילו לשלוח הודעות לגברים שמוצאים חן בעינכן. ודרך אגב אין ממה לחשוש, גברים (בניגוד לנשים שמתעלמות) שולחים תשובה מנומסת ברוב המקרים גם כאשר את לא נראית להם.

לצערי אינני יכולה למנות כאן את כל תוצאות הסטטיסטיקות שנעשו אשר מצביעות באופן חד משמעי על הסיבות לכך שלא כולם מצליחים להכיר בן זוג באתרי הכרויות אך לסיכום קצר אומר את הדברים הבאים:
 1. במידה והפרופיל האישי שלכם אינו הוזן כפי שהוסבר קודם לכן וגם אין לכם תמונה אל תצפו להכיר בן/בת זוג כי סביר מאד להניח שאיש לא יפנה אליכם. חישבו בהגיון, בכל אתר הכרויות קיימים כרטיסים ריקים שכאלו אז מדוע שמישהו יהיה מעוניין לפנות אליכם? הרי יש עוד אלפי כרטיסים כאלו.

 2. נשים שלא שולחות הודעות מכירות בסופו של דבר גבר "שבחר" בהן ולא הן בו מדוע שזה לא יהיה דו כיווני? טוב אין מה לעשות נשים בדרך כלל לא אוהבות להתפשר אבל  במקרה הזו כנראה שהן מתפשרות בבחירת בן הזוג בלי לשים לכך לב :)
 
ולסיום, כפי שנאמר הדברים מבוססים על סטטיסטיקות אשר הוכיחו באופן חד משמעי שבעת ישומן ההצלחה להכיר
בן/בת זוג באתר הכרויות עולה על 98%.


שהיה לכולכם בהצלחה.
שירלי